^Vissza a lap tetejére
Get Adobe Flash player

Unsere Schüler

2020 - 2021 tanulói névsor

OSZTÁLYOK, TANULÓLÉTSZÁM
2020/2021. tanév

  1. október 01.


 

Osztály

Osztály létszám

Évfolyam létszám

Tagozat létszám

1.a

22

44

147

1.b

22

2.a

17

33

2.b

16

3.a

21

43

3.b

22

4.a

14

27

4.b

13

5.a

17

32

129

5.b

15

6.a

15

29

6.b

14

7.a

17

35

7.b

18

8.a

16

33

8.b

17

Össz.

276

276

276

Átlag

17 fő

34 fő

 

 

  1. évfolyam: 44 fő

1.a – normál tagozat
Horváth Mária

  1. Antal Olivér
  2. Belkó Szófia Katalin
  3. Dienes Gergő
  4. Dudás Gergő
  5. Farkas Krisztián
  6. Farkas Viktor Norbert
  7. Fecske Timót
  8. Fellegvári Bence
  9. Gaál Zsombor
  10. Gimesi Kende
  11. Héregi Marcell
  12. Illés Dalma
  13. Jakab Nimród Álmos
  14. Krizsán Lilla Barbara
  15. Méhész Bence Bendegúz
  16. Mosánszky Patrik
  17. Murarik Liliána Anikó
  18. Osvalda Nikolett
  19. Pósalaki Nóra
  20. Schmidt Ráhel Lora
  21. Stiller Balázs
  22. Stubnya Benjámin

 

1.b – iskolaotthon
Gutiné Darida Karolina – Lénártné Buzás Ágnes

  1. Bali Gyopár
  2. Bogdán Mátyás
  3. Déri Gábor Manó
  4. Füleki Helga
  5. Gilan Levente
  6. Gilan Marcel
  7. Gorcsakovszki Mira Mia
  8. Gulyás Vendel
  9. Keindl Mária
  10. Keresztúri Dorina
  11. Konc-Szeidl Blanka
  12. Koncz Kinga
  13. Marton Dominik Tamás
  14. Mészáros Adorján Levente
  15. Mészáros Milán
  16. Mikula Lea Jázmin
  17. Nyerges Ádám Miklós
  18. Osgyáni Tímea
  19. Rajs Attila
  20. Torma Péter
  21. Tóth Emma Doroti
  22. Wimmer Szebasztián

  

  1. évfolyam: 33 fő

2.a- normál tagozat
Kolozsváriné Kohán Zsuzsanna

  1. Benyó Vivien
  2. Csendesi Olívia Nóra
  3. Dobrai Gréta
  4. Dobrovitz Attila
  5. Duba Gergely
  6. Farkas Nikolett
  7. Hernádi Lenke
  8. Hörömpő Noémi
  9. Hugyecsek László Benjámin
  10. Mátrai Gábor
  11. Molnár Máté
  12. Papp Vivien
  13. Szigetvári Balázs József
  14. Tóth Ivett
  15. Tuza-Cziegelmayer Ferenc
  16. Virosztek Sztella
  17. Volf Imre

 

2.b- iskolaotthon
Novák Károly – Dancs Ágnes 

  1. Andráska-Vas Panna
  2. Dobsa Szintia
  3. Domsik Apollónia Auguszta
  4. Fodor Máté
  5. Fodor Zsombor
  6. Franyó Réka
  7. Kovács Alexandra
  8. Lauchsz Erik
  9. Matekovics Koppány
  10. Mészáros János Zsolt
  11. Orbán Levente Balázs
  12. Pallaga Nóra
  13. Sajti Patrik
  14. Sass Lilla
  15. Vadász Noémi
  16. Wilheim Rudolf

 

  1. évfolyam: 43 fő

 3.a- normál tagozat
Dudás Petra

  1. Balogh Bence
  2. Balogh Renáta Zsuzsanna
  3. Bogdán Ferenc
  4. Bori Balázs Zoltán (érk.: 2019.08.14.)
  5. Csikós Dóra
  6. Csőke Ármin
  7. Dóczi Bodza
  8. Gimesi Hunor
  9. Illés Tünde
  10. Keresztúri Gergő
  11. Koska Gergő
  12. Kőmíves András
  13. Lubi Hanna Sára
  14. Mócsi Attila Csaba
  15. Molnár Bence
  16. Nagy Abonyi Csanád
  17. Prumek Janka
  18. Scheffer Emma
  19. Senkei Natália
  20. Tóth Fruzsina Vivien
  21. Tóth Zoltán József

3.b - iskolaotthon
Ulics Melánia- Murár Anikó 

  1. Aszódi Márk László
  2. Bali Alma
  3. Dobrai Jolán Kata
  4. Dobsa Vanessza
  5. Erdei Tibor Levente
  6. Görög Milán
  7. Jakab Csanád Bendegúz
  8. Keindl Franciska
  9. Király Enna Angyalka
  10. Kiss Nikolett
  11. Kóródi Anna
  12. Kovács Gábor Dániel
  13. Kőhalmi Hanna
  14. Nyakó Mira
  15. Nyúl Angéla Lilla
  16. Pál Iringó
  17. Péter Boglárka
  18. Proszler Zsanett Elzabet
  19. Rigó Lili
  20. Szamosi Nóra
  21. Tuza-Cziegelmayer István
  22. Utasi Ferenc

 

       4. évfolyam: 27 fő

4.a normál tagozat
Fekete Anikó Barbara                                                          

  1. Dienes Máté
  2. Duba Diána
  3. Hohl Fanni
  4. Horváth Adrienn Anikó
  5. Horváth Jázmin
  6. Kostyalik Milán
  7. Lipcsei Linett
  8. Manner Márk Máté
  9. Mocsári Hunor
  10. Nagy Liliána
  11. Osvalda Krisztián
  12. Pataki Ádám
  13. Sárfi Bianka
  14. Senkei Kristóf

 

4.b normál tagozat
Mátrai Tamásné

  1. Andráska-Vas Sára
  2. Déri Teréz
  3. Dobsa Milán
  4. Gyenei Botond
  5. Havasi Zsanett
  6. Janik Zsófia Dóra
  7. Kovács Csenge Kira
  8. Kovács Lilla Boglárka
  9. Murarik Gergő Norbert
  10. Nárai Vivien Anna
  11. Schmidt Gergő
  12. Stern Kamilla Bíborka
  13. Szabó Natália

 

  1. évfolyam: 32 fő

 

5.a
Simonné Szeleczki Ildikó

  1. Bálint Bella
  2. Bujdosó Roland
  3. Fehér Ármin Bulcsú
  4. Halgas Alex Ferenc
  5. Hernádi Lili
  6. Hortobágyi Vince
  7. Ligeti Ilona
  8. Mócsi László Levente
  9. Nagy Roland
  10. Novák Julianna
  11. Pál Barnabás
  12. Pálinkás Milán
  13. Sándor Norbert
  14. Stiller Nóra
  15. Szatmári Jázmin
  16. Várhegyi Gergő
  17. Vinetál Magdolna

 

5.b
Szabadvári Ilona

  1. Balogh Gergő
  2. Csikós Hanna
  3. Dobrovitz Boglárka
  4. Endlein Gerda Napsugár
  5. Erdős Emma
  6. Geréb Tamás
  7. Havasi Bálint
  8. Herendi Botond
  9. Kassai Blanka
  10. Keindl Sarolta
  11. Konc Viktor Benjamin
  12. Majdián Vanda Petra
  13. Rapi Barnabás
  14. Ságodi Bendegúz Domonkos
  15. Sipka István

 

  1. évfolyam: 29 fő

 6.a
Kőmívesné Szalisznyó Angéla

  1. Bálint Zoltán Miklós
  2. Bruno Stefano Csaba
  3. Deák Ervin Tamás
  4. Demeter Zsófia Kata
  5. Kolozsvári Csenge
  6. Kovács Hédi Manna
  7. Kőmíves Albert
  8. Loderer Dominik
  9. Nyakó Gerda
  10. Ónodi Dorina
  11. Révész Emma
  12. Somogyi Milán
  13. Zátonyi Boglárka
  14. Vas István Milán
  15. Vas Regina Zsófia

 

6.b
Vas Viktor

  1. Baunoch Cintia
  2. Ecseri Balázs
  3. Gáspár Brigitta
  4. Havasi Viktória Viola
  5. Kovács Gergő
  6. Kovács Levente
  7. Lovászi Attila
  8. Molnár Nóra
  9. Petyik Petra
  10. Reszler Botond
  11. Sárdi János
  12. Turánszki Alíz
  13. Juhász Tibor
  14. Nép Larion

      7. évfolyam: 35 fő

 7.a
Pap Krisztina

  1. Antoni Gábor
  2. Balló Csaba Richárd
  3. Baranyai Balázs
  4. Bauman Petra
  5. Belkó Kristóf
  6. Bóné Simon Zsolt
  7. Cseri Viktória
  8. Duba Patrik
  9. Falusi Balázs Zoltán
  10. Félix Zsófia
  11. Guba Kitti
  12. Kiss Dominik Flórián
  13. Kovács Lorina Hanna
  14. Ligeti Kadosa
  15. Reményi Zsófia
  16. Süki Míra Brigitta
  17. Zelei Márk

  

7.b
Polónyiné Zsuzsandor Ibolya

  1. Berzétei Botond
  2. Duchaj Ádám Gergő
  3. Erdős Fanni
  4. Gáspár Lili
  5. Gulyás Levente
  6. Hohl Péter
  7. Janik Zoé Alexandra
  8. Király Gergely
  9. Kövesdi Lili
  10. Mega Ádám
  11. Mocsári Zétény
  12. Polónyi Lili
  13. Pusztai Csenge
  14. Schmidt Indira
  15. Schönléber Panna
  16. Soos Rózsa Julianna
  17. Tamás Levente
  18. Tóth Eszter Gitta

 

       8 évfolyam: 33 fő

8.a
Schmidt Ferencné 

  1. Bakai Ferenc Patrik
  2. Bálint Bíborka
  3. Baunoch Bálint
  4. Bokros Fanni
  5. Buzás Nikolett
  6. Deák Zsombor
  7. Détári-Szabó Erika
  8. Hegedüs Zsuzsanna
  9. Horváth Harmat Lilien
  10. Jakab Jázmin
  11. Konfár Dániel
  12. Meleg Dóra
  13. Nyakó Iringó
  14. Ónodi Ferenc
  15. Szelepcsényi Bence
  16. Támadi Melitta

 

8.b
Konfárné Fazekas Teréz

  1. Árky András
  2. Aszódi Kira Anna
  3. Bujdosó Alexa
  4. Csávás Balázs Márk
  5. Endlein Emese Angyalka
  6. Hegedüs Ádám
  7. Kassai Helga
  8. Kovács Petra Klaudia
  9. Lovászi Bence
  10. Schmidt Barbara
  11. Plutzer Dóra
  12. Proszler Nikolett
  13. Proszler Viktória
  14. Rapi Réka
  15. Solymosi Adrienn
  16. Sztelek Zoltán Levente
  17. Tóth Vince Kristóf

 

Copyright © 2013. Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Iskola és AMI Rights Reserved.