^Vissza a lap tetejére
Get Adobe Flash player

Our Students

2019 - 2020 tanulói névsor


OSZTÁLYOK, TANULÓLÉTSZÁM

 

2019/2020. tanév

 

 

  1. szeptember 2.


 

       

 

     

Osztály

Osztály létszám

Évfolyam létszám

Tagozat létszám

1.a

15

31

138

1.b

16

2.a

22

45

2.b

23

3.a

14

28

3.b

14

4.a

19

34

4.b

15

5.a

13

28

136

5.b

15

6.a

19

37

6.b

18

7.a

17

34

7.b

17

8.a

18

37

8.b

19

Össz.

274

274

274

Átlag

17 fő

34 fő

 

 


 

 

  1. évfolyam: 31 fő

 

1.a- normál tagozat (15 fő)

 

Kolozsváriné Kohán Zsuzsanna

  1. Benyó Vivien
  2. Csendesi Olívia Nóra
  3. Dobrai Gréta
  4. Dobrovitz Attila
  5. Duba Gergely
  6. Hernádi Lenke
  7. Hörömpő Noémi
  8. Hugyecsek Lásszló Benjámin
  9. Mátrai Gábor
  10. Molnár Máté
  11. Papp Vivien
  12. Szigetváru Balázs József
  13. Tuza-Cziegelmayer Ferenc
  14. Virosztek Sztella
  15. Volf Imre

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.b- iskolaotthon (16 fő)

 

Novák Károly – Dancs Ágnes

 

  1. Andráska-Vas Panna
  2. Dobsa Szintia
  3. Domsik Apollónia Auguszta
  4. Fodor Máté
  5. Fodor Zsombor
  6. Franyó Réka
  7. Kovács Alexandra
  8. Lauchsz Erik
  9. Matekovics Koppány
  10. Mészáros János Zsolt
  11. Orbán Levente Balázs
  12. Pallaga Nóra
  13. Sajti Patrik
  14. Sass Lilla
  15. Vadász Noémi
  16. Wilheim Rudolf

 

  1. évfolyam: 45 fő

 

2.a- normál tagozat (22 fő)

Dudás Petra

 

  1. Balogh Bence
  2. Balogh Renáta Zsuzsanna
  3. Bogdán Ferenc
  4. Bori Balázs Zoltán (érk.: 2019.08.14.)
  5. Csikós Dóra
  6. Csőke Ármin
  7. Dóczi Bodza
  8. Gimesi Hunor
  9. Illés Tünde
  10. Keresztúri Gergő
  11. Koska Gergő
  12. Kőmíves András
  13. Lubi Hanna Sára
  14. Mócsi Attila Csaba
  15. Molnár Bence
  16. Nagy Abonyi Csanád
  17. Prumek Janka
  18. Scheffer Emma
  19. Schüszler János Noel
  20. Senkei Natália
  21. Tóth Fruzsina Vivien
  22. Tóth Zoltán József

 

 

 

 

 

2.b- iskolaotthon (23 fő)

Murár Anikó - Ulics Melánia

 

  1. Aszódi Márk László
  2. Bali Alma
  3. Dobrai Jolán Kata
  4. Dobsa Vanessza
  5. Erdei Tibor Levente
  6. Görög Milán
  7. Jakab Csanád Bendegúz
  8. Keindl Franciska
  9. Király Enna Angyalka
  10. Kiss Nikolett
  11. Kóródi Anna
  12. Kovács Gábor Dániel
  13. Kőhalmi Hanna
  14. Nyakó Mira
  15. Nyúl Angéla Lilla
  16. Pál Iringó
  17. Péter Boglárka
  18. Proszler Zsanett Elzabet
  19. Rigó Lili
  20. Szamosi Nóra
  21. Tuza-Cziegelmayer István
  22. Utasi Ferenc

 

  1. évfolyam: 28 fő

3.a  normál tagozat (14 fő)

 

Fekete Anikó Barbara

                                                          

  1. Dienes Máté
  2. Duba Diána
  3. Hohl Fanni
  4. Horváth Adrienn Anikó
  5. Horváth Jázmin
  6. Kostyalik Milán
  7. Lipcsei Linett
  8. Manner Márk Máté
  9. Mocsári Hunor
  10. Nagy Liliána
  11. Osvalda Krisztián
  12. Pataki Ádám
  13. Sárfi Bianka
  14. Senkei Kristóf

 

3.b  iskolaotthon (14 fő)

 

Volf Mária és Versitz Györgyné

 

  1. Andráska-Vas Sára
  2. Boldy Andrea Eszter
  3. Déri Teréz
  4. Dobsa Milán
  5. Gyenei Botond
  6. Havasi Zsanett
  7. Janik Zsófia Dóra
  8. Kovács Csenge Kira
  9. Kovács Lilla Boglárka
  10. Murarik Gergő Norbert
  11. Nárai Vivien Anna
  12. Schmidt Gergő
  13. Stern Kamilla Bíborka
  14. Szabó Natália

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. évfolyam: 34 fő

 

4.a normál tagozat (19 fő)

Gutiné Darida Karolina

 

  1. Bálint Bella
  2. Banai Nóra
  3. Bujdosó Roland
  4. Fehér Ármin Bulcsú
  5. Halgas Alex Ferenc
  6. Hernádi Lili
  7. Hortobágyi Vince
  8. Ligeti Ilona
  9. Mócsi László Levente
  10. Nagy Roland
  11. Novák Julianna
  12. Pál Barnabás
  13. Pálinkás Milán
  14. Pósalaki Petra
  15. Sándor Norbert
  16. Stiller Nóra
  17. Szatmári Jázmin
  18. Vinetál Magdolna



4.b normál tagozat (15 fő)

Mátrai Tamásné

 

  1. Angyal András Mihály
  2. Balogh Gergő
  3. Csikós Hanna
  4. Dobrovitz Boglárka
  5. Erdős Emma
  6. Geréb Tamás
  7. Havasi Bálint
  8. Herendi Botond
  9. Kassai Blanka
  10. Keindl Sarolta
  11. Konc Viktor Benjamin
  12. Majdián Vanda Petra
  13. Rapi Barnabás
  14. Ságodi Bendegúz Domonkos
  15. Sipka István

 


  1. évfolyam: 28 fő

 

5.a (13 fő)

 

Kőmívesné Szalisznyó Angéla

  1. Bálint Zoltán Miklós
  2. Deák Ervin Tamás
  3. Demeter Zsófia Kata
  4. Kolozsvári Csenge
  5. Kovács Hédi Manna
  6. Kőmíves Albert
  7. Ónodi Dorina
  8. Révész Emma
  9. Somogyi Milán
  10. Szabó Kornél
  11. Zátonyi Boglárka
  12. Vas István Milán

 

5.b  (15 fő)


Vas Viktor

  1. Baunoch Cinti
  2. Ecseri Balázs
  3. Gáspár Brigitta
  4. Havasi Viktória Viola
  5. Kovács Gergő
  6. Kovács Levent
  7. Lovászi Attila
  8. Molnár Nóra
  9. Petyik Petra
  10. Reszler Botond
  11. Sárdi János
  12. Turánszki Alíz
  13. Juhász Tibor
  14. Nép Larion
  15. Vas Regina Zsófia

  1. évfolyam: 37 fő

 

6.a (19 fő)

 

Pap Krisztina

  1. Balló Csaba Richárd
  2. Baranyai Balázs
  3. Bauman Petra
  4. Belkó Kristóf
  5. Bóné Simon Zsolt
  6. Cseri Viktória
  7. Duba Patrik
  8. Falusi Balázs Zoltán
  9. Félix Zsófia
  10. Gáspár Lili
  11. Guba Kitti
  12. Kiss Dominik Flórián
  13. Kovács Lorina Hanna
  14. Orsányi Ivett
  15. Orsányi Adrián
  16. Reményi Zsófia
  17. Süki Míra Brigitta
  18. Szalai Julianna Piroska
  19. Zelei Márk

 

 

6.b (18 fő)

 

Polónyiné Zsuzsandor Ibolya

  1. Berzétei Botond
  2. Duchaj Ádám Gergő
  3. Erdős Fanni
  4. Gulyás Levente
  5. Hohl Péter
  6. Janik Zoé Alexandra
  7. Király Gergely
  8. Kövesdi Lili
  9. Mega Ádám
  10. Mocsári Zétény
  11. Pék Norbert
  12. Polónyi Lili
  13. Pusztai Csenge
  14. Schönléber Panna
  15. Simkó Kíra
  16. Soós Julianna Róza
  17. Tamás Levente
  18. Tóth Eszter Gitta
  1. évfolyam: 34 fő

7.a (17 fő)

 

Schmidt Ferencné

 

  1. Bakai Ferenc Patrik
  2. Bálint Bíborka
  3. Baunoch Bálint
  4. Bokros Fanni
  5. Buzás Nikolett
  6. Deák Zsombor
  7. Détári-Szabó Erika
  8. Hegedűs Zsuzsanna
  9. Horváth Harmat Lilien
  10. Jakab Jázmin
  11. Konfár Dániel
  12. Meleg Dóra
  13. Nyakó Iringó
  14. Ónodi Ferenc
  15. Szelepcsényi Bence
  16. Támadi Melitta

 

7.b (17 fő)

 

Konfárné Fazekas Teréz

  1. Árky András
  2. Aszódi Kira Anna
  3. Bujdosó Alexa
  4. Csávás Balázs Márk
  5. Hegedűs Ádám
  6. Kassai Helga
  7. Kovács Petra Klaudia
  8. Lovászi Bence
  9. Schmidt Barbara
  10. Plutzer Dóra
  11. Proszler Nikolett
  12. Proszler Viktória
  13. Rapi Réka
  14. Schmidt Indira
  15. Solymos Adrienn
  16. Sztelek Zoltán Levente
  17. Tóth Vince Kristóf

 

 

 

  1. 8. évfolyam: 37

 

8.a (18 fő)

Simonné Szeleczki Ildikó

 

  1. Baunoch Nikolett
  2. Bognár Máté Bence.
  3. Breznyik Dániel János
  4. Félix Dominika
  5. Havasi Alex Márton
  6. Herendi Gergő Ákos
  7. Kibédi Angyalka
  8. Kogler Zsombor
  9. Kürtösi Krisztina
  10. Marozsi Lili
  11. Molnár Laura
  12. Nagy Boglárka
  13. Révész Zsombor
  14. Sánta Zoltán Gergő
  15. Sipka Kamilla
  16. Surányi Lili
  17. Szigmund Bence
  18. Várhegyi Áron

8.b (19 fő)

 

Petróné Bori Zsuzsanna

 

  1. Agócs Dániel
  2. Baglyas Fruzsina
  3. Balatoni Petra
  4. Borbély Boglárka
  5. Dobozi Rebeka Sára
  6. Forgó Anett
  7. Görög Hanna
  8. Híz Hanna
  9. Ligeti Enéh
  10. Oravecz Attila
  11. Pálinkás Kornélia
  12. Pribelszki Dávid
  13. Sági Róbert
  14. Ságodi Kristóf Tamás
  15. Sárfi László Krisztián
  16. Süki Zita Ramóna
  17. Szeidl Anita
  18. Vank Veronika
  19. Várvölgyi Hanna
Copyright © 2013. Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Iskola és AMI Rights Reserved.