^Vissza a lap tetejére
Get Adobe Flash player

School Staff

Dolgozóink

2019 / 2020. tanév

Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola és AMI dolgozói

Sorsz.

Név:

Szolgálati hely:

Beosztás

Megjegyzés

1.       

Dr. Nagy Gáborné

Ált. isk. oktatás, felső tagozat

 Intézményvezető

tanár, matematika kémia

közoktatási szakértő

mesterpedagógus

2.       

Vándorné Vígh Mária

Ált. isk. oktatás, alsó tagozat

Intézményvezető helyettes, tanító

 

3.       

Dancs Ágnes

Ált. isk. oktatás, alsó tagozat 1.b

Tanító, matematika szakkollégium

 

4.       

Dobrai Rita

Ált. isk. oktatás, alsó tagozat, napközi

Tanító, ember- és társadalomismeret szakkollégium

 

5.       

Dudás Petra

Ált. isk. oktatás

2.a

Német tanító

 

6.       

Fekete Anikó Barbara

Ált. isk. oktatás

3.a alsó tagozat

Tanító, ember- és társadalomismeret szakkollégium

 

7.       

Gutiné Darida Karolina

Ált. isk. oktatás

Alsó tagozat, 4.a

Német tanító

 

8.       

Konfárné Fazekas Teréz

Ált. isk. oktatás

Felső tagozat, 7.b

Tanár, magyar, kertészmérnök

 

9.       

Kőmívesné Szalisznyó Angéla

Ált. isk oktatás alsó tagozat, 5.a

Német tanító, német tanár

 

10.   

Mátrai Tamásné

Ált. isk. oktatás

iskolaotthon, 4.b.

Tanító, idegen nyelvi szakkollégium

 

11.   

 Murár Anikó

 Ált. isk. oktatás

2.b iskolaotthon

Tanító, fejlesztő pedagógus, magyar szakkoll.

 

12.   

Kolozsváriné Kohán Zsuzsanna

Ált. isk. oktatás

Alsó tagozat, 1.a.

Tanító, technika szakkollégium

 

13.   

Novák Károly

Ált. isk. oktatás, alsó tagozat, 1.b.

Német tanító és tanár, angol tanító

mesterpedagógus

14.   

Pallagi Anna

1-8. évfolyam

fejlesztő pedagógus

 

15.   

Papp Krisztina

1-8. évfolyam

felső tagozat, 6.a

gyógypedagógus

pszichopedagógus

 

16.   

Petróné Bori Zsuzsanna

Ált. isk. oktatás, felső tagozat 8.b

Rajz-földrajz szakos tanár és infomédia pedagógus

Közoktatási szakértő

tankönyv felelős

mesterpedagógus

17.   

Polónyiné Zsuzsandor Ibolya

Ált. isk. oktatás, felső tagozat  6.b

Tanár, történelem, nemzetiségi néptánc oktató

Részmunkaidős

18.   

Répás Lászlóné

Ált. isk. oktatás, felső tagozat

Tanár, biológia, földrajz, kémia,

mérés-értékelés

Közoktatási szakértő,

mesterpedagógus

19.   

Schmidt Ferencné

Ált. isk. oktatás, felső tagozat 7.a.

Tanár, magyar, történelem

 

20.   

Senkei Csaba

Ált. isk. oktatás, felső tagozat

Tanár, testnevelés, biológia

 

21.   

Simonné Szeleczki Ildikó

Ált. isk. oktatás, felső tagozat 8.a

Német nemzetiségi  tanár

Német munkaközösség vezető

22.   

dr. Steiner Andrásné

Ált. isk. oktatás

napközi 5-8. évfolyam

Tanító, nevelőtanár, népművelő

 

23.   

Szabadvári Ilona

Ált isk. oktatás,  felső tagozat

Tanár, matematika,

testnevelés

DÖK segítő tanár

24.   

Tóth Ferenc

Ált. isk. okt.

Napközi 3-4. évf.

Tanító, informatika szakkollégium

Média csoport vezetője

25.   

Ulics Melánia

Ált. isk. okt.

3.b iskolaotthon

tanító, ember- és társadal. ismeret szakkollégium

 

26.   

Vas Viktor

Ált. isk. oktatás, felső tagozat 5.b.

Tanár, angol, történelem, pedagógia

Felsős munkaközösség vezető

27.   

Versitz Györgyné

Ált. isk. oktatás 3.b iskolaotthon

Tanító, idegen nyelvi szakkollégium

Alsós munkaközösség vezető

28.   

Volf Mária

Ált. isk. oktatás, 3.b iskolaotthon,

Tanító, technika szakkollégium

 

 

 

 

 

 

 

 

Alapfokú Művészetoktatás: 2 fő

 

S.sz.:

Név:

Szolgálati hely:

Tantárgy

Beosztás

Megjegyzés

1.       

Kápolnási Beáta

Alapfokú művészetoktatás

zongora

szolfézs

Zenetanár

Zenei munkaközösség vezető

2.       

Márki Sándor

Alapfokú művészetoktatás

rézfúvós, furulya, trombita, kürt, karvezető

Zenetanár, zenekar vezető

Részmunkaidős

 

 

 

 

Óraadók  10 fő: 4 fő AMI +6 fő általános iskola

 

 

Név

Terület

Beosztás

1.

Orosz János

AMI mélyrezes

furulya, tuba, harsona, kürt tanár

2.

Gyüre Bálint

AMI szolfézs

Ált isk oktatás,

szolfézs tanár

ének-zene tanár

.3.

Kreszits Margit

AMI, klarinét

zenetanár, klarinét,

4.

CsizmásTímea

AMI fuvola

zenetanár, fuvola

5.

Kerti Ákos

Ált. isk. oktatás

informatika tanár

6.

Kövesdiné Szilveszter Alice

Ált. iskolai oktatás

ének tanár

7.

Szilágyiné Lengyel Zsuzsanna

Ált. isk.oktatás

matematika tanár

8.

Megyeri Ágnes

Ált. isk.oktatás

matematika-fizika tanár

9.

Molnár Lászlóné

Ált. iskolai oktatás

német tanító, nemzetiségi tánc oktató

10.

Szabó Levente

Ált. iskolai oktatás

testnevelő tanár

 

 

Összesen: teljes állású  28 fő, részmunkaidős 2 fő, óraadó 10 fő =40 fő

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pedagógiai munkát közvetlenül segítő 5 fő

 

S.sz.

Név

Szolgálati hely

Beosztás

1.

Barnáné Sebestyén Erika

Intézmény

egésze

Iskolatitkár

2.

Kovács Zoltán

Intézmény

egésze

Rendszergazda

3.

Pósalaki Csilla

Intézmény egésze

Pszichológus

4.

Lieszkovszki Melinda

Intézmény egésze

Pedagógiai asszisztens

5.

Falusi Tamara

Intézmény egésze

Pedagógiai asszisztens

Technikai dolgozók: 5 fő

 

S.sz.

Név

Szolgálati hely

Beosztás

1.

Dudásné Fábián Ágnes

Székhely

takarító

2.

Hohl József

Intézmény egésze

karbantartó-fűtő

3.

Molnár Ibolya

Székhely

takarító

4.

Herbszt Józsefné

Székhely

takarító

5.

Városi Józsefné

Telephely

takarító

Helyettesítő

Murarik Norbert

Intézmény egésze

karbantartó-fűtő

Bedolgozók

S.sz.

Név

Szolgálati hely

Beosztás

Megjegyzés

1.

Sándor Erika

Szakszolgálat

gyógytestnevelő

 6 óra/hét

2.

 

Szakszolgálat

logopédus

3 óra/hét

3.

Simon Bernadett

Szakszolgálat

logopédus

3 óra/hét

Egyéb  segítők

S.sz.

Név

Szolgálati hely Beosztás

Megjegyzés

1.

Verseczi Tamás

Székhely

adminisztratív munkatárs

2.

Karai Anikó

Telephely

udvaros

3.

Tari Jánosné

Telephely, melegítőkonyha

konyhás

4.

Rais Attiláné

Telephely, melegítőkonyha

konyhai segítő

Copyright © 2013. Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Iskola és AMI Rights Reserved.