^Vissza a lap tetejére
Get Adobe Flash player

Dolgozóink

2016. 10. 01.

Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Iskola és AMI dolgozói

Általános iskolai és nemzetiségi nevelés-oktatás

Sorsz.

Név

Szolgálati hely

Beosztás

1. 

Dr. Nagy Gáborné

Ált. isk. oktatás, felső tagozat

 iskola ig.
matematika-kémia

2. 

Vándorné Vígh Mária

Ált. isk. oktatás, alsó tagozat

igazgató helyettes, tanító, gyógytestnevelő

3. 

Varga-Bakosi Szilvia

Ált. isk. oktatás
Iskolaotthon 2. b.

tanító, ének szakkoll.

4. 

Dudás Petra

Ált. isk. oktatás
Iskolaotthon 3.b.

német tanító

5. 

 Murár Anikó

 Ált. isk. oktatás
2.a alsó tagozat

tanító, fejlesztő pedagógus

6. 

Fekete Anikó Barbara

Ált. isk. oktatás
4.b alsó tag.

tanító

7. 

Gutiné Darida Karolina

Ált. isk. oktatás
Alsó tagozat, 1.a

német tanító

8. 

Konfárné Fazekas Teréz

Ált. isk. oktatás
Felső tagozat, és napközi, tanszoba 7-8. évf.

magyar szakos, kertészmérnök

9. 

Mátrai Tamásné

Ált. isk. oktatás
iskolaotthon, 1.b.

tanító,
könyvár. szakkoll.

10. 

Megyeri Ágnes

Ált. isk. oktatás,
felső tagozat

matematika-fizika szakos tanár

11. 

Megyeriné Szilágyi Klára

Ált. isk. oktatás
4.a alsó tagozat

tanító.
könyvtár szakkoll.

12. 

Nagyné Kohán Zsuzsanna

Ált. isk. oktatás
Alsó tagozat, iskolaotthon, 2.b.

tanító,
technika szakkoll.

13. 

Novák Károly

Ált. isk. oktatás,
felső tagozat 6.a.

német tanító és tanár,
angol tanító

14. 

Papp Krisztina

1-8. évfolyam

gyógypedagógus

15. 

Petróné Bori Zsuzsanna

Ált. isk. oktatás,
felső tagozat 5.b

tanár és infomédia pedagógus

16. 

Polónyiné Zsuzsandor Ibolya

Ált. isk. oktatás,
felső tagozat  7.a

tanár, történelem szakos

17. 

Répás Lászlóné

Ált. isk. oktatás, felső tagozat8.a

tanár, biol.-földrajz-kémia szakos

18. 

Sándor Erika

Ált. isk. oktatás
Iskolaotthon 1.b.

tanító, gyógytestnevelő,
testnevelés szakkollégium

19. 

Schmidt Ferencné

Ált. isk. oktatás,
felső tagozat  8.b.

tanár,
magyar-történelem szakos

20. 

Senkei Csaba

Ált. isk. oktatás,
felső tagozat

tanár,
testnevelés szakos.

21. 

Simonné Szeleczki Ildikó

Ált. isk. oktatás, felső tagozat 5.a

német nemzetiségi  tanár

22. 

Szabadvári Ilona

Ált isk. okt. 
felső tagozat 6.b.

tanár, matematika-testnevelés szakos

23. 

Tóth Ferenc

Ált. isk. okt.
Napközi 3-4.. évf.

tanító, informatika  szakkollégium

24. 

Ulics Melánia

Ált. isk. okt.
Napközi 1-2.. évf.

tanító, társadalom ism. szakkoll.

25. 

Vas Viktor

Ált. isk. oktatás,
felső tagozat  6.b.

angol, történelem, pedagógia szakos tanár

26. 

Versitz Györgyné

Ált. isk. oktatás
3.a. alsó tagozat

tanító

27. 

Volf Mária

Ált. isk. oktatás,
iskolaotthon, 3.b.

tanító,
technika szakoll.

28. 

dr. Steiner Andrásné

Ált. isk. oktatás
napközi 5-8. évf,

tanító, nevelőtanár

 

Alapfokú művészetoktatás, zeneiskola

S.sz.

Név

Ellátási terület

Beosztás

29. 

Kápolnási Beáta

Alapfokú műv.okt.
zongora

zenetanár, munkaközösség vezető

30. 

Márki Sándor

Alapfokú művészeti oktatás, rézfúvós, zenekar

zenetanár, rézfúvós, karmester

31. 

Kiss Aletta Lilla

Alapfokú művészeti oktatás és általános iskolai oktatás felső tagozat

szolfézs és ének zene tanár

32. 

Sziklai Kinga

Alapfokú művészeti oktatás, fuvola

fuvolatanár

 

Óraadók  

S.sz.

Név

Ellátási terület

Beosztás

1.

Orosz János

Alapfokú művészeti oktatás, furulya, rézfúvós, klarinét

Zenetanár, mélyrezes

2.

Németh Ákos

Alapfokú művészeti oktatás,
furulya

zenetanár, mélyrezes

3.

Kerti Ákos

Ált. isk. oktatás,
felső tagozat

informatika tanár

4.

Lengyel Zsuzsanna

Ált. isk.oktatás,
felső tagozat

matematika tanár

 

Pedagógiai munkát közvetlenül segítők

S.sz.

Név

Ellátási terület

Beosztás

1.

Barnáné Sebestyén Erika

Intézmény egésze

iskolatitkár

2.

Pallagi Anna

Intézmény egésze

gyógypedagógiai asszissztens.

3.

Kovács Zoltán

Intézmény egésze

rendszergazda

4.

Ruttner Zsóka

Intézmény egésze

iskola pszichológus

5.

Bordás Alexandra

Ált. isk. alsó tagozat

logopédus

 

Copyright © 2013. Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Iskola és AMI Rights Reserved.