^Vissza a lap tetejére
Get Adobe Flash player

Dolgozóink

2017. 09.06.

Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Iskola és AMI  dolgozói Általános Iskola

 

Sorsz.

Név:

Szolgálati hely:

Beosztás

Megjegyzés

  1.  

Dr. Nagy Gáborné

Ált. isk. oktatás, felső tagozat

int. vezető

matematika

közokt. szakértő

mesterpedagógus

  1.  

Vándorné Vígh Mária

Ált. isk. oktatás, alsó tagozat

Int. vezető  helyettes

 

  1.  

Dobrai Rita

Ált. isk. oktatás, napközi, 1-2. évf.

Tanító

 

  1.  

Dudás Petra

Ált. isk. oktatás

alsó tagozat, 4.b.

Német tanító

 

  1.  

Fekete Anikó Barbara

Ált. isk. oktatás

alsó tag. 1.a

Tanító

 
  1.  

Gutiné Darida Karolina

Ált. isk. oktatás

Alsó tagozat, 2.a

Német tanító

 
  1.  

Konfárné Fazekas Teréz

Ált. isk. oktatás

Felső tagozat,

5.b

Magyar szakos, kertészmérnök

 
  1.  

Kőmívesné Szalisznyó Angéla

Ált. isk oktatás

3.b iskolaotthon

Német tanító, német tanár

Helyettesítő, Varga-Bakosi Szilvia távolléte idejére

  1.  

Mátrai Tamásné

Ált. isk. oktatás

iskolaotthon, 2.b.

Tanító, könyvt. szakkoll.

 

  1.  

Megyeri Ágnes

Ált. isk. oktatás, felső tagozat

Matematika-fizika szakos tanár

Részmunkaidős,

  1.  

Megyeriné Szilágyi Klára

Ált. isk. oktatás

1.b iskolaotthon

tanító.

könyvtár szakkoll.

Alsós munkaközösség vezető

  1.  

 Murár Anikó

 Ált. isk. oktatás

3.a alsó tagozat

Tanító, fejlesztő-diff. pedagógus

 

  1.  

Nagyné Kohán Zsuzsanna

Ált. isk. oktatás

Alsó tagozat, iskolaotthon, 3.b.

Tanító

 
  1.  

Novák Károly

Ált. isk. oktatás, felső tagozat .7. a.

Német tanító és tanár, angol tanító

mesterpedagógus

  1.  

Papp Krisztina

1-8. évfolyam

gyógypedagógus

pszichopedagógus

 

16. 

Petróné Bori Zsuzsanna

Ált. isk. oktatás, felső tagozat 6.b

Tanár és infomédia ped.

közokt. szakértő

tankönyv felelős

mesterpedagógus

17.

Polónyiné Zsuzsandor Ibolya

Ált. isk. oktatás, felső tagozat  8.a

Tanár, történelem

Részmunkaidős

  1.  

Répás Lászlóné

Ált. isk. oktatás, felső tagozat

Tanár, biol.-földrajz-kémia szakos, mérés-értékelés tanár

közokt. szakértő

mesterpedagógus

  1.  

Schmidt Ferencné

Ált. isk. oktatás, felső tagozat  5.a.

Tanár,magyar, történelem

 

  1.  

Senkei Csaba

Ált. isk. oktatás, felső tagozat

Tanár, biológia- testnevelés

 

  1.  

Simonné Szeleczki Ildikó

Ált. isk. oktatás, felső tagozat 6.a

Német nemzetiségi  tanár

nyelvi munkaközösség vezető

  1.  

dr. Steiner Andrásné

Ált. isk. oktatás

napközi 5-8. évf,

tanító, nevelőtanár, népművelő

 

  1.  

Szabadvári Ilona

Ált isk. okt.  felső tagozat 8.b.

Tanár, matemat.-

testnev. szakos

DÖK segítőtanár

  1.  

Tóth Ferenc

Ált. isk. okt.

Napközi 3-4.. évf.

Tanító, informatika szakkoll.

 

  1.  

Ulics Melánia

Ált. isk. okt.

alsó tagozat

 2.b isk. otthon

tanító, ének szakkoll.

 

 

Varga-Bakosi Szilvia

Ált. isk. oktatás

alsó tagozat

Tanító

TGYÁS

2017.01.03-tól

  1.  

Vas Viktor

Ált. isk. oktatás, felső tagozat 7.b.

angol, történelem, pedagógia szakos tanár

felsős munkaközösség vezető

  1.  

Versitz Györgyné

Ált. isk. oktatás 4.a. alsó tagozat

Tanító

 

  1.  

Volf Mária

Ált. isk. oktatás, iskolaotthon,4.b.

Tanító, technika szakoll.

 

 

 

Alapfokú Művészetoktatás

S.sz.:

Név:

Szolgálati hely:

Tantárgy

Beosztás

Megjegyzés

1. 

Kápolnási Beáta

Alapfokú műv.okt.

zongora

Zenetanár, mkv.

 

mkv

2. 

Márki Sándor

Alapfokú művészeti oktatás

rézfúvós, zenekar

Trombita tanár és karvezető

Részmunkaidő

 

3. 

Sziklai Kinga

AMI

fuvola

fuvolatanár, szolfézs tanár

Részmunkaidő

 

 

Óraadók

 

Név

Terület

Beosztás

  1. Orosz János

AMI mélyrezes

furulya, tuba

  1. Gyüre Bálint

AMI szolfézs

szolfézs, zene ir.és -történet,

  1. Nagy Mózes

AMI, klarinét

zenetanár, klarinét

  1. Németh Ákos

AMI, mélyrezes

zenetanár, furulya,

tenorkürt

  1. Kerti Ákos

Ált. isk. oktatás

informatika-technika

  1. Lengyel Zsuzsanna

Ált. isk.oktatás

matematika tanár, 6.évf.

  1. Molnár Lászlóné

Ált. iskolai oktatás

német tanító, táncoktató

  1. Kövesdiné Szilveszter Alice

Ált. iskolai oktatás

ének, 5-6. évf.

  1. Sass Boldizsár

Ált. isk oktatás

ének, 7-8. évf.

 

Pedagógiai munkát közvetlenül segítők

 

S.sz.

Név

Szolgálati hely

Beosztás

1.

Barnáné Sebestyén Erika

Intézmény

egésze

Iskolatitkár

2.

Pallagi Anna

SNI

Gyógyped. assz.

3.

Kovács Zoltán

Intézmény

egésze

Rendszergazda

4.

Szigeti Ágnes

Intézmény egésze

Pszichológus


 

 

 

Technikai dolgozók: 5 fő

 

S.sz.

Név

Szolgálati hely

Beosztás

Megjegyzés

1.

Dudásné Fábián Ágnes

Székhely

takarító

 

2.

Hohl József

Intézmény egésze

karbantartó-fűtő

 

3.

Molnár Ibolya

Székhely

takarító

 

4.

Németh Andrea

Székhely

takarító

 

5.

Városi Józsefné

Telephely

takarító

 

 

 

Egyéb bedolgozók

S.sz.

Név

Szolgálati hely

Beosztás

Megjegyzés

1.

Bordás Alexandra

Szakszolgálat

logopédus

6 óra/hét

2.

Sándor Erika

Szakszolgálat

gyógytestnevelő

 6 óra/hét

3.

 Gabriella

Szakszolgálat

logopédus

4 óra/hét

 

Copyright © 2013. Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Iskola és AMI Rights Reserved.