^Vissza a lap tetejére
Get Adobe Flash player

2017-2018 tanév tanulói névsora

 

 

 

O S Z T Á L Y O K

 

 

2017/2018. tanév

 

 
 
 

Tanulólétszám 2017/2018.

2017. szept.1.

 

 

Osztály

Osztály

létszám

Évfolyam

létszám

Tagozat

létszám

1.a

16

33

 

 

133

1.b

17

2.a

21

37

2.b

16

3.a

14

28

3.b

14

4.a

18

35

4.b

17

5.a

17

36

140

5.b

19

6.a

15

33

6.b

18

7.a

17

36

7.b

19

8.a

16

35

8.b

19

Össz.

273

273

273

Átlag

17

 

 

 
 
 

 

 
  1. évfolyam: 33 fő

 

1.a  normál tagozat    

Fekete Anikó Barbara                                                       

1. Dienes Máté

  1. Duba Diána
  2. Hohl Fanni
  3. Horváth Adrienn Anikó
  4. Horváth Jázmin
  5. Koska Gergő
  6. Kostyalik Milán
  7. Kovács Lilla Boglárka
  8. Lipcsei Linett
  9. Manner Márk Máté
  10. Mocsári Hunor
  11. Nagy Liliána
  12. Osvalda Krisztián
  13. Pataki Ádám
  14. Sárfi Bianka
  15. Senkei Kristóf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.b egész napos iskola -17 fő

Volf Mária és Megyeriné Szilágyi Klára

 

1.Andráska-Vas Sára

2.Barcza Csongor

3.Boldy Andrea Eszter

4. Csőke Ármin

5.Déri Teréz

6.Dobi Adrienn

7.Dobi Vivien

8. Dobsa Milán

9.Gyenei Botond

10.Havasi Zsanett

11.Janik Zsófia Dóra

12.Kovács Csenge Kira

13.Murarik Gergő Norbert

14.Nárai Vivien Anna

15.Schmidt Gergő

16.Stern Kamilla Bíborka

17.Szabó Natália

 

 

 

2. évfolyam: 36 fő

 

2.a normál tagozat  20 fő

Gutiné Darida Karolina

 

  1. Bálint Bella  
  2. Banai Nóra
  3. Bujdosó Roland
  4. Fehér Ármin Bulcsú
  5. Halgas Alex Ferenc
  6. Hernádi Lili
  7. Hortobágyi Vince
  8. Horváth Kristóf
  9. Ligeti Ilona
  10. Mócsi László Levente
  11. Nagy Roland
  12. Novák Julianna
  13. Pál Barnabás
  14. Pálinkás Milán
  15. Pósalaki Petra
  16. Sándor Norbert
  17. Stiller Nóra
  18. Szatmári Jázmin
  19. Vinetál Magdolna
  20. Tordai Izabella

 

 

 

 

 

 

2.b iskolaotthon 16 fő

Mátrai Tamásné- Ulics Melánia

 

 

  1. Angyal András Mihály
  2. Balogh Gergő
  3. Csikós Hanna
  4. Dobrovitz Boglárka
  5. Erdős Emma
  6. Gál Norbert
  7. Geréb Tamás
  8. Havasi Bálint
  9. Herendi Botond
  10. Kassai Blanka
  11. Keindl Sarolta
  12. Konc Viktor Benjamin
  13. Majdián Vanda Petra
  14. Rapi Barnabás
  15. Ságodi Bendegúz Domonkos
  16. Sipka István

 

 

3. évfolyam: 28 fő

 

3.a.   Murár Anikó 14 fő

 

  1. Aszódi Zoltán István
  2. Bálint Zoltán Miklós
  3. Deák Ervin Tamás
  4. Demeter Zsófia Kata
  5. Hortobágyi Dániel
  6. Kolozsvári Csenge
  7. Kovács Hédi Manna
  8. Nyakó Gerda
  9. Ónodi Dorina
  10. Orsányi Antal Milán
  11. Révész Emma
  12. Somogyi Milán
  1. Wimmer Bernadett
  2. Zátonyi Boglárka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.b Nagyné Kohán Zsuzsa- Kőmívesné Szalisznyó Angéla

 14 fő

 

1.Baunoch Cintia

2.Ecseri Balázs

3.Gáspár Brigitta

4.Havasi Viktória Viola

5.Kovács Gergő

6.Kovács Levente

7.Lovászi Attila

8.Molnár Nóra

9.Petyik Petra

10.Reszler Botond

11.Sárdi János

12.Turánszki Alíz

13.Juhász Tibor.

14.Nép Larion

 

 

4. évfolyam: 35 fő

 

4.a

Versitz Györgyné 18 fő

 

  1. Baranyai Balázs
  2. Bauman Petra  
  3. Belkó Kristóf
  4. Bóné Simon Zsolt
  5. Cseri Viktória
  6. Duba Patrik
  7. Falusi Balázs Zoltán
  8. Félix Zsófia
  9. Guba Kitti
  10. Kiss Dominik Flórián
  11. Kovács Lorina Hanna
  12. Ligeti Koppány
  13. Orsányi Ivett
  14. Rácz Bianka Alexandra
  15. Reményi Zsófia
  16. Süki Míra Brigitta
  17. Szalai Julianna Piroska
  18. Zelei Márk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.b 

Dudás Petra 17 fő

 

  1. Berzétei Botond
  2. Duchaj Ádám Gergő
  3. Erdős Fanni
  4. Gulyás Levente
  5. Hohl Péter
  6. Janik Zoé Alexandra
  7. Király Gergely
  8. Kövesdi Lili
  9. Mega Ádám
  10. Mocsári Zétény
  11. Polónyi Lili
  12. Pusztai Csenge
  13. Schönléber Panna
  14. Simkó Kíra
  15. Soós Julianna Róza
  16. Tamás Levente
  17. Tóth Eszter Gitta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5. évfolyam: 36  fő

 

5.a

Schmidt Ferencné 17 fő

 

1.Bakai Ferenc Patrik

2.Bálint Bíborka

3.Baunoch Bálint

4.Bokros Fanni

5.Buzás Nikolett

6.Deák Zsombor

7.Détári-Szabó Erika

8.Halgas Nelli

9.Hegedűs Zsuzsanna

10.Horváth Harmat Lilien

11.Jakab Jázmin

12.Lendvai Botond

13.Meleg Dóra

14.Nyakó Iringó

15.Ónodi Ferenc

16.Szász Emma Krisztina

17.Szelepcsényi Bence

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.b

Konfárné Fazekas Teréz 19 fő

 

1.Árky András

2.Aszódi Kira Anna

3.Bujdosó Alexa

4.Csávás Balázs Márk

5.Fodor Noémi

6.Hegedűs Ádám

7.Kassai Helga

8.Kovács Petra Klaudia

9.Lovászi Bence

10.Orsányi Adrián

11.Pék Norbert

12.Schmidt Barbara

13.Plutzer Dóra

14.Proszler Nikolett

15.Proszler Viktória

16.Rapi Réka

17.Schmidt Indira

18.Solymos Adrienn

19.Varga Diána

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6. évfolyam

Összesen: 33 fő

 

 

6.a   osztály   15 fő

Simonné Szeleczki Ildikó

 

1. Bognár Máté Bence

2.Breznyik Dániel János

3.Félix Dominika

4.Havasi Alex Márton

5.Herendi Gergő Ákos

6.Kibédi Angyalka

7.Kogler Zsombor

8.Kürtösi Krisztina

9.Molnár Laura bejáró

10.Nagy Boglárka

11.Révész Zsombor

12.Sipka Kamilla

13.Surányi Lili

14.Szigmund Bence

15.Várhegyi Áron

 

 

 

 

 

6.b osztály 18 fő

Petróné Bori Zsuzsanna

 

 

1.Agócs Dániel

2.Baglyas Fruzsina

3.Balatoni Petra

4.Baunoch Nikolett

5.Borbély Boglárka

6.Dobozi Rebeka Sára

7.Forgó Anett

8.Gáspár Lili Sára

9.Görög Hanna

10.Híz Hanna

11.Ligeti Enéh

12.Oravecz Attila

13.Pálinkás Kornélia

14.Pribelszki Dávid

15.Ságodi Kristóf Tamás

16.Süki Zita Ramóna

17.Szeidl Anita

18.Vank Veronika

7. évfolyam 36 fő 

 

7.a Novák Károly 17 fő

 

 

  1. Bartúcz Anna
  2. Baumann Dominik
  3. Boskó Fanni Alexandra
  4. Fási Imre
  5. Gulyás Patrícia
  6. Gyenei Lili
  7. Hóra Zsanett
  8. Hortobágyi Erik
  9. Kecskeméti Bernadett Dóra
  10. Koncz Nikolett
  11. Marozsi Lili
  12. Meleg Bence
  13. Miklós Gergő
  14. Mojzes Klaudia Réka
  15. Német Bence
  16. Pálfi Zoltán
  17. Sánta Zoltán Gergő

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.b Vas Viktor 19 fő

 

  1. Antal Zoltán 
  2. Baglyas Péter
  3. Balogh Tamás Zoltán
  4. Baranyai Petra
  5. Czinege Luca Hanna
  6. Cseri Alexandra
  7. Déri Kristóf Attila
  8. Fehér Tibor Rómeó
  9. Hortobágyi Dávid
  10. Kovács Dorina
  11. Kovács Kinga
  12. Kovács Noémi
  13. Meixner Nándor
  14. Mocsári Keve Bendegúz
  15. Nagy Gergő Péter
  16. Sági Róbert 
  17. Sárfi László Krisztián
  18. Schmidt Boglárka  
  19. Simkó Patrik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8. évfolyam: 35 fő

 

 

8.a - Polónyiné Zsuzsandor Ibolya 16 fő

 

 

1.Bernhardt Benjamin

2.Bezzeg Glória Babett

3.Biliczki Szkilla

4.Félix Alexandra

5.Hegedűs Patrik

6.Hóra Norbert

7.Kékes Virág

8.Mega Zsanett

9.Molnár Virág Denissza

10.Nagy Vivien

11.Pintér Alexandra

12.Ribári István Dávid

13.Rózsás Dávid

14.Scheffer Katalin

15.Somogyi Zsanett

16.Szabó Péter

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.b – Szabadvári Ilona 19

 

 

1.Bíró Dániel

2.Galambos Bálint

3.Hegedüs Ferenc

4.Kovács Emese

5.Ligeti Kadosa

6.Mega Vivien

7.Nagyházi István

8.Orbán Korina

9.Páczi Petra

10.Pék Nikolett

11.Pintér Réka

12.Pribelszki János

13.Reichart László

14.Reszler Patrik

15.Süki Lia Pandora

16.Tóth Elizabett

17.Tóth Mihály

18.Törőcsik Olivér

19.Virág Ádám

 

 

 

 

 

Copyright © 2013. Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Iskola és AMI Rights Reserved.