^Vissza a lap tetejére
Get Adobe Flash player

2018-2019 tanév tanulói névsora

Tanulói névsor a 2018/2019-es tanévben

 

1.a – Dudás Petra

  1. Balogh Bence
  2. Balogh Renáta Zsuzsanna
  3. Bogdán Ferenc
  4. Csikós Dóra
  5. Csőke Ármin
  6. Dóczi Bodza
  7. Gimesi Hunor
  8. Illés Tünde.
  9. Keresztúri Gergő
  10. Kőmíves András
  11. Koska Gergő
  12. Lubi Hanna Sára
  13. Mócsi Attila Csaba
  14. Molnár Bence
  15. Nagy Abonyi Csanád
  16. Prumek Janka
  17. Scheffer Emma
  18. Schüszler János Noel
  19. Senkei Natália
  20. Tóth Fruzsina Vivien
  21. Tóth Zoltán József

 

1.b - Murár Anikó, Lengyel Éva

  1. Aszódi Márk László
  2. Bali Alma
  3. Dobrai Jolán Kata
  4. Dobsa Vanessza
  5. Erdei Tibor Levente
  6. Görög Milán
  7. Jakab Csanád Bendegúz
  8. Keindl Franciska
  9. Király Enna Angyalka
  10. Kiss Boglárka
  11. Kiss Nikolett
  12. Kóródi Anna
  13. Kovács Gábor Dániel
  14. Kőhalmi Hanna
  15. Nyakó Mira
  16. Nyúl Angéla Lilla
  17. Pál Iringó
  18. Péter Boglárka
  19. Proszler Zsanett Elzabet
  20. Rigó Lili
  21. Szamosi Nóra
  22. Tuza-Cziegelmayer István
  23. Utasi Ferenc

 

2.a - Fekete Anikó Barbara 

  1. Dienes Máté
  2. Duba Diána
  3. Hohl Fanni
  4. Horváth Adrienn Anikó
  5. Horváth Jázmin
  6. Kostyalik Milán
  7. Lipcsei Linett
  8. Manner Márk Máté
  9. Mocsári Hunor
  10. Nagy Liliána
  11. Osvalda Krisztián
  12. Pataki Ádám
  13. Sárfi Bianka
  14. Senkei Kristóf

 

2.b – Volf Mária, Versitz Györgyné

  1. Andráska-Vas Sára
  2. Boldy Andrea Eszter
  3. Déri Teréz
  4. Dobsa Milán
  5. Gyenei Botond
  6. Havasi Zsanett
  7. Kovács Lilla Boglárka
  8. Janik Zsófia Dóra
  9. Kovács Csenge Kira
  10. Murarik Gergő Norbert
  11. Nárai Vivien Anna
  12. Schmidt Gergő
  13. Stern Kamilla Bíborka
  14. Szabó Natália

 

3.a – Gutiné Darida Karolina

  1. Bálint Bella
  2. Banai Nóra
  3. Bujdosó Roland
  4. Fehér Ármin Bulcsú
  5. Halgas Alex Ferenc
  6. Hernádi Lili
  7. Hortobágyi Vince
  8. Horváth Kristóf
  9. Ligeti Ilona
  10. Mócsi László Levente
  11. Nagy Roland
  12. Novák Julianna
  13. Pál Barnabás
  14. Pálinkás Milán
  15. Pósalaki Petra
  16. Sándor Norbert
  17. Stiller Nóra
  18. Szatmári Jázmin
  19. Vinetál Magdolna

 

3.b - Ulics Melánia, Mátrai Tamásné

  1. Angyal András Mihály
  2. Balogh Gergő
  3. Csikós Hanna
  4. Dobrovitz Boglárka
  5. Erdős Emma
  6. Geréb Tamás
  7. Havasi Bálint
  8. Herendi Botond
  9. Kassai Blanka
  10. Keindl Sarolta
  11. Konc Viktor Benjamin
  12. Majdián Vanda Petra
  13. Rapi Barnabás
  14. Ságodi Bendegúz Domonkos
  15. Sipka István

 

4.a - Kőmívesné Szalisznyó Angéla

  1. Aszódi Zoltán István
  2. Bálint Zoltán Miklós
  3. Deák Ervin Tamás
  4. Demeter Zsófia Kata
  5. Hortobágyi Dániel
  6. Kolozsvári Csenge
  7. Kőmíves Albert
  8. Kovács Hédi Manna
  9. Nyakó Gerda
  10. Ónodi Dorina
  11. Orsányi Antal Milán
  12. Révész Emma
  13. Somogyi Milán
  14. Wimmer Bernadett
  15. Zátonyi Boglárka
  16. Vas István Milán
  17. Szabó Kornél

 

4.b - Kolozsváriné Kohán Zsuzsanna

  1. Baunoch Cintia
  2. Ecseri Balázs
  3. Gáspár Brigitta
  4. Havasi Viktória Viola
  5. Kovács Gergő
  6. Kovács Levente
  7. Lovászi Attila
  8. Molnár Nóra
  9. Nép Larion
  10. Petyik Petra
  11. Reszler Botond bejáró
  12. Sárdi János
  13. Turánszki Alíz
  14. Juhász Tibor
  15. Vas Regina Zsófia

 

5.a - Megyeri Ágnes

  1. Baranyai Balázs
  2. Balló Csaba Richárd
  3. Bauman Petra
  4. Belkó Kristóf
  5. Bóné Simon Zsolt
  6. Cseri Viktória
  7. Duba Patrik
  8. Falusi Balázs Zoltán
  9. Félix Zsófia
  10. Guba Kitti
  11. Kiss Dominik Flórián
  12. Kovács Lorina Hanna
  13. Orsányi Ivett
  14. Orsányi Adrián
  15. Reményi Zsófia
  16. Süki Míra Brigitta
  17. Szalai Julianna Piroska
  18. Zelei Márk

 

5.b -Polónyiné Zsuzsandor Ibolya

  1. Berzétei Botond
  2. Duchaj Ádám Gergő
  3. Erdős Fanni
  4. Gulyás Levente
  5. Hohl Péter
  6. Janik Zoé Alexandra
  7. Király Gergely
  8. Kövesdi Lili
  9. Mega Ádám
  10. Mocsári Zétény
  11. Pék Norbert
  12. Polónyi Lili
  13. Pusztai Csenge
  14. Schönléber Panna
  15. Simkó Kíra
  16. Soós Julianna Róza
  17. Tamás Levente
  18. Tóth Eszter Gitta

 

6.a – Schmidt Ferencné

  1. Bakai Ferenc Patrik
  2. Bálint Bíborka
  3. Baunoch Bálint
  4. Bokros Fanni
  5. Buzás Nikolett
  6. Deák Zsombor
  7. Détári-Szabó Erika
  8. Gáspár Lili
  9. Halgas Nelli
  10. Hegedűs Zsuzsanna
  11. Horváth Harmat Lilien
  12. Jakab Jázmin
  13. Konfár Dániel
  14. Meleg Dóra
  15. Nyakó Iringó
  16. Ónodi Ferenc
  17. Szelepcsényi Bence

 

6.b- Konfárné Fazekas Teréz

  1. Árky András
  2. Aszódi Kira Anna
  3. Bujdosó Alexa
  4. Csávás Balázs Márk
  5. Fodor Noémi
  6. Hegedűs Ádám
  7. Kassai Helga
  8. Kovács Petra Klaudia
  9. Lovászi Bence
  10. Schmidt Barbara
  11. Plutzer Dóra
  12. Proszler Nikolett
  13. Proszler Viktória
  14. Rapi Réka
  15. Schmidt Indira
  16. Solymos Adrienn
  17. Sztelek Zoltán Levente
  18. Tóth Vince Kristóf
  19. Varga Diána

 

7.a – Simonné Szeleczki Ildikó 

  1. Bognár Máté Bence
  2. Breznyik Dániel János
  3. Félix Dominika
  4. Havasi Alex Márton
  5. Herendi Gergő Ákos
  6. Kibédi Angyalka
  7. Kogler Zsombor
  8. Kürtösi Krisztina
  9. Marozsi Lili
  10. Molnár Laura
  11. Nagy Boglárka
  12. Révész Zsombor
  13. Sánta Zoltán Gergő
  14. Sipka Kamilla
  15. Surányi Lili
  16. Szigmund Bence
  17. Várhegyi Áron

 

7.b- Petróné Bori Zsuzsanna

  1. Agócs Dániel
  2. Baglyas Fruzsina
  3. Balatoni Petra
  4. Baunoch Nikolett
  5. Borbély Boglárka
  6. Dobozi Rebeka Sára
  7. Forgó Anett
  8. Görög Hanna
  9. Híz Hanna
  10. Ligeti Enéh
  11. Oravecz Attila
  12. Pálinkás Kornélia
  13. Pintye Alexandra
  14. Pribelszki Dávid
  15. Sági Róbert
  16. Ságodi Kristóf Tamás
  17. Sárfi László
  18. Süki Zita Ramóna
  19. Várvölgyi Hanna
  20. Vank Veronika

 

8.a - Novák Károly

  1. Bartúcz Anna
  2. Baumann Dominik
  3. Boskó Fanni Alexandra
  4. Fási Imre
  5. Gulyás Patrícia
  6. Gyenei Lili
  7. Hóra Zsanett
  8. Hortobágyi Erik
  9. Horváth Zoltán
  10. Kecskeméti Bernadett Dóra
  11. Koncz Nikolett
  12. Meleg Bence
  13. Miklós Gergő
  14. Mojzes Klaudia Réka
  15. Német Bence
  16. Pálfi Zoltán
  17. Szórádi Balázs

 

8.b - Vas Viktor

  1. Antal Zoltán
  2. Baglyas Péter
  3. Balogh Tamás Zoltán
  4. Baranyai Petra
  5. Czinege Luca Hanna
  6. Cseri Alexandra
  7. Déri Kristóf Attila
  8. Fehér Tibor Rómeó
  9. Hortobágyi Dávid
  10. Kovács Dorina
  11. Kovács Kinga
  12. Kovács Noémi
  13. Meixner Nándor
  14. Mocsári Keve Bendegúz
  15. Nagy Gergő Péter
  16. Schmidt Boglárka
  17. Simkó Patrik
  18. Szórádi Nikolett
  19. Erdei Enikő
Copyright © 2013. Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Iskola és AMI Rights Reserved.