^Vissza a lap tetejére
Get Adobe Flash player

Névsorok

O S Z T Á L Y O K,
T A N U L Ó L É T S Z Á M

2014/2015.

2014. szept. 1.

 

Tanulólétszám 2014/2015.

2014. okt. 1.

 

 

Osztály

Osztály

létszám

Évfolyam

létszám

Tagozat

létszám

SNI

1.a

18

34

 

 

 

136

1

1.b

16

0

2.a

19

38

1

2.b

19

1

3.a

18

32

1

3.b

14

0

4.a

16

32

1

4.b

16

2

5.a

14

30

 

 

 

131

2

5.b

16

2

6.a

16

37

1

6.b

21

2

7.a

19

35

3

7.b

16

5

8.a

14

29

4

8.b

15

0

Összesen

 

29

267

26

Átlag létszám

 

 

17

 

 

Osztályok

2014/2015. tanév, szeptember

 

 

1. évfolyam

1.a Versitz Györgyné

  1. Baranyai Balázs
  2. Bauman Petra
  3. Belkó Kristóf
  4. Bóné Simon Zsolt
  5. Duba Patrik
  6. Falusi Balázs Zoltán
  7. Félix Zsófia
  8. Guba Kitti
  9. Hortobágyi Dániel
  10. Kovács Lorina Hanna
  11. Ligeti Koppány
  12. Orsányi Ivett
  13. Rácz Bianka Alexandra
  14. Reményi Zsófia
  15. Süki Míra Brigitta
  16. Szabó Máriusz
  17. Szalai Julianna Piroska
  18. Zelei Márk

 

 

1.b iskolaotthon Volf Mária- Dudás Petra

  1. Berzétei Botond
  2. Duchaj Ádám Gergő
  3. Erdős Fanni
  4. Gulyás Levente
  5. Hohl Péter
  6. Janik Zoé Alexandra
  7. Király Gergely
  8. Kövesdi Lili
  9. Mega Ádám
  10. Mocsári Zétény
  11. Polónyi Lili
  12. Pusztai Csenge
  13. Schönléber Panna
  14. Soós Julianna Róza
  15. Tamás Levente
  16. Tóth Eszter Gitta

 

 

2. évfolyam

2.a  Molnár Lászlóné

  1. Árky András
  2. Bakai Ferenc Patrik Bálint Bíborka
  3. Buzás Nikolett
  4. Csávás Balázs Márk
  5. Demény Tamás
  6. Détári-Szabó Erika
  7. Halgas Nelli
  8. Hegedűs Ádám
  9. Jakab Jázmin
  10. Meleg Dóra
  11. Nyakó Iringó
  12. Ónodi Ferenc
  13. Orsányi Adrián
  14. Pék Norbert
  15. Schmidt Barbara
  16. Szász Emma Krisztina
  17. Szeleczki Jázmin
  18. Varga Diána

 

 

2.b Rábenspeckné Lőrincz Anna-Steiner Brigitta

  1. Aszódi Kira Anna
  2. Baunoch Bálint
  3. Bokros Fanni
  4. Bujdosó Alexa
  5. Deák Zsombor
  6. Fodor Noémi
  7. Hegedűs Zsuzsanna
  8. Horváth Harmat Lilien
  9. Kassai Helga
  10. Kovács Petra Klaudia
  11. Kovács Roland
  12. Lendvai Botond
  13. Lovászi Bence
  14. Plutzer Dóra 
  15. Proszler Nikolett
  16. Proszler Viktória
  17. Rapi Réka
  18. Solymos Adrienn
  19. Szelepcsényi Bence

 

 

3. évfolyam

3.a Vándorné Vígh Mária

  1. Baglyas Fruzsina Zsófia
  2. Bakos József Márk Borbély Boglárka
  3. Breznyik Dániel János
  4. Félix Dominika
  5. Görög Hanna
  6. Kogler Zsombor
  7. Kürtösi Krisztina
  8. Ligeti Enéh
  9. Macsári Eszter
  10. Molnár Laura
  11. Nagy Boglárka
  12. Oravecz Attila
  13. Révész Zsombor
  14. Sipka Kamilla
  15. Surányi Lili
  16. Szeidl Anita
  17. Szigmund Bence

 

3.b Iskolaotthon- Mátrai Tamásné, Bakosi Szilvia

  1. Balatoni Petra
  2. Baunoch Nikolett
  3. Dobozi Rebeka Sára
  4. Forgó Anett
  5. Gáspár Lili Sára
  6. Havasi Alex Márton
  7. Herendi Gergő Ákos
  8. Híz Hanna
  9. Kibédi Erzsébet Angyalka
  10. Kincses Adrienn Edda
  11. Ságodi Kristóf Tamás
  12. Süki Zita Ramóna
  13. Vank Veronika
  14. Várhegyi Áron

 

 

4. évfolyam

4.a  Nagyné Kohán Zsuzsa

  1. Baglyas Péter
  2. Bartúcz Anna
  3. Baumann Dominik
  4. Boskó Fanni Alexandra
  5. Czinege Luca Hanna
  6. Fási Imre
  7. Hortobágyi Dávid
  8. Kecskeméti Bernadett Dóra
  9. Kovács Dorina
  10. Kovács Kinga
  11. Kovács Noémi
  12. Miklós Gergő
  13. Mocsári Keve Bendegúz
  14. Pálfi Zoltán
  15. Sági Róbert
  16. Ságodi Levente

 

4.b  Fehérné Murár Anikó

  1. Baranyai Petra
  2. Déri Kristóf Attila
  3. Fehér Tibor Rómeó
  4. Gulyás Patrícia
  5. Gyenei Lili
  6. Hóra Zsanett
  7. Hortobágyi Erik
  8. Koncz Nikolett
  9. Meixner Nándor
  10. Meleg Bence
  11. Mojzes Klaudia Réka
  12. Sánta Zoltán Gergő
  13. Sárfi László Krisztián
  14. Schmidt Boglárka
  15. Székely Kristóf
  16. Varga Csenge Noémi

 

5. évfolyam

5.a - Polónyiné Zsuzsandor Ibolya

  1. Bernhardt Benjamin
  2. Bezzeg Glória Babett
  3. Biliczki Szkilla
  4. Félix Alexandra
  5. Hegedűs Patrik
  6. Hóra Norbert
  7. Kékes Virág
  8. Mega Zsanett
  9. Molnár Virág Denissza
  10. Nagy Vivien
  11. Pintér Alexandra
  12. Rózsás Dávid
  13. Scheffer Katalin
  14. Somogyi Zsanett

 

5.b – Szabadvári Ilona

  1. Bíró Dániel
  2. Galambos Bálint
  3. Hegedüs Ferenc
  4. Kovács Emese
  5. Ligeti Kadosa
  6. Mega Vivien
  7. Nagyházi István
  8. Páczi Petra
  9. Pintér Réka
  10. Plattner Ádám Gergely
  11. Reichart László
  12. Reszler Patrik
  13. Süki Lia Pandora
  14. Tóth Elizabet
  15. Tóth Mihály
  16. Törőcsik Olivér

 

6. évfolyam

6.a – Répás Lászlóné

  1. Baunoch Dániel
  2. Csobán Annamária
  3. Demény Szilvia
  4. Forgó Márk
  5. Galambos Emese
  6. Hargitai Márton
  7. Kovács Gabriella
  8. Kovács Kincső
  9. Orosz Bianka
  10. Pákozdi Anna
  11. Pál Bence
  12. Pál Brigitta
  13. Révész Zsanett
  14. Surányi Petra
  15. Várhegyi Ádám
  16. Vizi Viktor

 

6.b- Schmidt Ferencné

  1. Bakosi Alex
  2. Bakosi Richárd
  3. Bóné Dominika
  4. Csipkó Adrienn
  5. Csonka Ildikó
  6. Dudás Dorka
  7. Dudás Gergő
  8. Gyárfás Jázmin
  9. Gyenei Bálint
  10. Koller Gergő
  11. Kovács Bettina
  12. Nagy Virág
  13. Pál Norton
  14. Pataki Adrienn
  15. Pék Nikolett
  16. Pusztai Márk
  17. Schönléber Kristóf
  18. Szabó Csenge Katica
  19. Szeidl Attila
  20. Ungvári Dominika
  21. Vinetál Vivien

 

7. évfolyam

7.a –Simonné Szeleczki Ildikó

  1. Balatoni Regina
  2. Barkó András
  3. Barkó László
  4. Batár Benjámin
  5. Boskó Richárd
  6. Breznyik Levente
  7. Epres Fruzsina
  8. Fritz Nikolett
  9. Horváth Márkó
  10. Kovács Vanessza
  11. Kovács Viktória Linda
  12. Molnár Barbara
  13. Pál Nikoletta
  14. Pálfi Tamás
  15. Pallaga Fanni
  16. Pataki Balázs
  17. Scheffer Anna
  18. Sebestyén Zsolt
  19. Zátrok Dániel

 

7.b - Petróné Bori Zsuzsa

  1. Béres Orsolya
  2. Feckel Máté
  3. Gasparek Tímea
  4. Horváth Krisztofer Zsolt
  5. Kernács Bence
  6. Kostyalik Viktória
  7. Kovács Barbara Kovács Beatrix
  8. Kovács Krisztián
  9. Laczkó Vivien
  10. Nyíri Krisztián
  11. Reichart Alexandra Schmidt János
  12. Szénási Nikolett
  13. Törőcsik Tibor
  14. Varga Csaba

 

8. évfolyam

8. a. – Novák Károly

  1. Abonyi Cintia
  2. Darida Tamás
  3. Fritz Viktória
  4. Hadas Patrik
  5. Honti Dominika
  6. Karai Mihály
  7. Koncz Viktória
  8. Kovács Mercédesz
  9. Kovács Réka
  10. Laczkó Enikő
  11. Molnár Dániel
  12. Somogyi Márk
  13. Törőcsik Fruzsina
  14. Vinetál Krisztián

 

8.b- Vas Viktor

  1. Balatoni Richárd
  2. Biliczki Roderik
  3. Bukovszki Anna
  4. Csávás Zsolt
  5. Csontos Richárd
  6. Duhaj Áron
  7. Gyolcsos Dávid
  8. Híz Richárd
  9. Horváth Dóra Eszter
  10. Kőrösi Beatrix
  11. Schmidt Lili
  12. Törőcsik Vivien
  13. Varga Péter
  14. Várhegyi Nóra
  15. Vig Bence

 

Frisstíve: 2015. február 26.

Copyright © 2013. Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Iskola és AMI Rights Reserved.