^Vissza a lap tetejére
Get Adobe Flash player

Kezdőlap

2017-2018. tanév versenyeinek eredményei

2017-18. tanév házi versenyeinek eredményei

alsó tagozatos rajz verseny

1.évf:

  1. 1. Duba Diána 1.a
  2. 2. Szabó Natália 1.b
  3. 3. Déri Teréz 1.b

    Janik Zsófia 1.b

 

2.évf:

  1. 1. Keindl Sarolta 2.b
  2. 2. Csikós Hanna 2.b
  3. 3. Vinetál Magdolna 2.a

    Banai Nóra 2.a

3.évf:

  1. 1. Turánszki Alíz 3.b
  2. 2. Baunoch Cintia 3.b
  3. 3. Kovács Gergő 3.b

4.évf:

  1. 1. Soós Rózsa Julianna 4.b
  2. 2. Félix Zsófia 4.a
  3. 3. Ligeti Koppány 4.b

    Polónyi Lili 4.b

    Pusztai Csenge 4.b

  

Teleki Pál Kárpát-medencei Földrajz-Földtan Verseny

8.évf:

  1. Kovács Emese 8.b
  2. Somogyi Zsanett 8.a
  3. Scheffer Katalin 8.a

7.évf:

  1. 1.Kovács Kinga 7.b
  2. Bartúcz Anna 7.a

Zrínyi Ilona Matematika Verseny  iskolai eredményei

3.évf

  1. Aszódi Zoltán 3.a
  2. Deák Ervin 3.a
  3. Ecseri Balázs 3.b

4.évf:

  1. Baranyai balázs 4.a
  2. Falusi Balázs 4.a
  3. Ligeti Koppány 4.a

5.évf:

  1. Halgas Nelli 5.a
  2. Nyakó iringó 5.a
  3. Détári-Szabó Erika 5.a

7.évf:

  1. Bartúcz Anna 7.a
  2. Hóra Zsanett 7.a
  3. Gyenei Lili 7.a
  4. 8. évf:
  5. Kovács Emese 8.b
  6. Scheffer Katalin 8.a
  7. Somogyi Zsanett 8.a

Nemzetiségi német nyelvi verseny

4.évf:

  1. Polónyi Lili 4.b
  2. Kovács Lorina Hanna 4.a
  3. Szalai Julianna Piroska 4.a

5.évf:

  1. Bujdos Alexa 5.b, Halgas Nelli 5.a
  2. Kassai Helga 5.b, Nyakó Iringó 5.a
  3. Bálint Bíborka 5.a

6.évf:

  1. Molnár Laura 6.a, Nagy Boglárka 6.a
  2. Breznyik Dániel 6.a
  3. Kürtösi Krisztina 6.a

7.évf:

  1. Bartúcz Anna 7.a
  2. Koncz Nikolett 7.a
  3. Gyenei Lili 7.a

8.évf:

  1. Scheffer Katalin 8.a
  2. Sopmogyi Zsanett 8.a
  3. Nagy Vivien 8.a

Herman Ottó Természetismereti Verseny

5.évf:

  1. Jakab Jázmin 5.a
  2. Halgas Nelli 5.a, Tóth Vince Kristóf 5.b
  3. Csávás Balázs 5.b

6.évf:

  1. Herendi Gergő 6.a
  2. Szeidl Anita 6.b, Nagy Boglárka 6.a

Bendegúz Nyelvész Verseny  Iskolai forduló

4.évf:

  1. Ligeti Koppány 4.a
  2. Polónyi Lili 4.a

3.évf.

  1. 1. Turánszki Alíz 3.b és Gáspár Brigitta 3.b

2.évf

Keindl Sarolta2.b és Rapi Barnabás 2.b

Angol nyelvi verseny  5.évf:

  1. Hegedüs Ádám 5.b
  2. Csávás Balázs 5.b
  3. Tóth Vince Kristóf 5.b

6.évf:

  1. Agócs Dániel 6.b
  2. Híz Hanna 6.b
  3. Szeidl Anita 6.b

7.évf:

  1. Hortobágyi Dávid 7.b
  2. Kovács Kinga 7.b
  3. Antal Zoltán 7.b

8.évf:

  1. Nagyházi István 8.b
  2. Reichart László 8.b
  3. Kovács Emese 8.b

Történelem verseny

5.évf:

  1. Halgas Nelli 5.a
  2. Jakab Jázmin 5.a
  3. Árky András 5.b, Détári-Szabó Erika 5.a, Solymosi Adrienn 5.b

6.évf:

  1. Breznyik Dániel 6.a, Kürtösi Krisztina 6.a
  2. Havasi Alex Márton 6.a
  3. Nagy Boglárka 6.a, Szigmund Bence 6.a

7.évf:

  1. Baglyas Péter 7.b
  2. Kovács Kinga 7.b, Meleg Bence 7.a
  3. Hóra Zsanett 7.a

8.évf:

  1. Kovács Emese 8.b, Reichart László 8.b
  2. Mega Zsanett 8.a, Reszler Patrik 8.b, Scheffer Katalin 8.a
  3. Nagy Vivien 8.a

Magyar nyelvi verseny

5.évf.

  1. Halgas Nelli 5.a
  2. Nyakó Iringó 5.a
  3. Bujdosó Alexa 5.b

6.évf:

  1. Nagy Boglárka 6.a, Szeidl Anita 6.b
  2. Baunoch Nikolett 6.b
  3. Híz Hanna 6.b

7.évf:

  1. Kovács Kinga 7.b
  2. Baglyas Péter 7.b
  3. Boskó Fanni 7.a

Alapműveleti Matematika Verseny iskolai forduló

4.évf:

  1. 1. Polónyi Lili 4.a

6.évf:

  1. 1. Breznyik Dániel 6.a

7.évf:

  1. Kovács Kinga 7.b
  2. Fási Imre 7.a
  3. Hóra Zsanett 7.a, Bartúcz Anna 7.a

8.évf:

  1. Kovács Emese 8.b
  2. Somogyi Zsanett 8.a

Kémia verseny

7.évf:

  1. Bartúcz Anna 7.a, Kovács Kinga 7.b
  2. Baglyas Péter 7.b
  3. Gyenei Lili 7.a

8.évf:

  1. Kovács Emese 8.b
  2. Somogyi Zsanett 8.a
  3. Mega Zsanett 8.a, Scheffer Katalin 8.a

Rajz verseny

5.évf:

  1. Árky András 5.b
  2. Lovászi Bence 5.b
  3. Détári-Szabó Erika 5.a

6.évf:

  1. Balatoni Petra 6.b
  2. Ligeti Enéh 6.b
  3. Híz Hanna 6.b

7.évf:

  1. Bartúcz Anna 7.a
  2. Németh Bence 7.a
  3. Cseri Alexandra 7.b

8.évf:

  1. Scheffer Katalin 8.a
  2. Kovács Emese 8.b
  3. Tóth Elizabet 8.b

Alsós versmondó verseny

1-2. évf.

  1. Kassai Blanka 2.b és Szabó Natália 1.b
  2. Csikós Hanna 2.b és Bujdosó Roland 2.a
  3. Nagy Roland 2.a és Andráska-Vas Sára 1.b

3-4.évf.

  1. Bauman Petra 4.a és Tamás Levente 4.b
  2. Nyakó Gerda 3.a és Erdős Fanni 4.b
  3. Gulyás Levente 4.b

  

2017-18. TANÉV KÖRZETI ÉS MEGYEI VERSENYEINEK EREDMÉNYEI

Körzeti Asztalitenisz Verseny, Nagykőrös

  1. IV. korcsoport- egyéni

3.Meixner Nándor 7.b

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium  Német Nyelvi Verseny

  1. 1. Somogyi Zsanett 8.a
  2. 2. Scheffer Katalin 8.a
  3. 4. Nagy Vivien 8.a

Langwest Országos Tehetségkutató Verseny írásbeli forduló

  1. 10. Somogyi Zsanett 8.a, Rózsás Dávid 8.a
  2. 11. Scheffer Katalin 8.a
  3. 16. Nagy Vivien 8.a

Német Vers- és Prózamondó Verseny Cegléd Szent Kereszt Katolikus Iskola

3-4 évf. vers

  1. 7. Kovács Lorina Hanna 4.a

5-6 évf. vers

  1. 4. Solymosi Adrienn 5.b
  2. 9. Rapi Réka 5.b
  3. 10. Kassai Helga 5.b

5-6 évf. próza:

5.Halgas Nelli 5.a

Megyei Német Nyelvi Vers- és Prózamondó Verseny Budaörs

Mundart kategória:

  1. 8. Polónyi Lili 4.b

Hochdeutsch kategória

  1. 6. Bauman Petra 4.a

Megyei Német Nyelvi Verseny Isaszeg

8.évf.

  1. 1. Scheffer Katalin 8.a és Nagy Vivien 8.a

2.Somogyi Zsanett 8.a

7.évf.

  1. 6. Bartúcz Anna 7.a

6.évf.

  1. 3. Nagy Boglárka 6.a
  2. 8. Breznyik Dániel 6.a

5.évf.

  1. 2. Halgas Nelli 5.a
  2. 5. Bálint Bíborka 5.a
  3. 6. Nyakó Iringó 5.a

Elsősegélynyújtó Verseny területi forduló Cegléd

  1. Scheffer Katalin 8.a, Nagy Vivien 8.a, Félix Alexandra 8.a, Somogyi Zsanett 8.a és Mega Vivien 8.b
  2. Koncz Nikolett 7.a, Kovács Emese 8.b, Molnár Virág 8.a, Kékes Virág 8.a és Pribelszki János 8.b

 

Copyright © 2013. Ceglédberceli Eötvös József Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Iskola és AMI Rights Reserved.